BitTrex Kripto Para Borsası Nedir?

0
49

2014 senesinde Bill Shihara firması öncülüğünde Amerika Birleşik Devletleri merkezli olarak kurulan Kripto para borsasına BitTrex Kripto Para Borsası denir. BitTrex, 3 siber güvenlik mühendisi tarafından kurulan bir Kripto para borsasıdır.

BitTrex Kripto Para Borsasının Özellikleri Nelerdir?

BitTrex Kripto para borsasının özellikleri, kendi içerisinde 10 ana gruba ayrılır. Bunlar;

1)Uluslararası Kripto para transferi işlemlerini kolaylaştıran bir Kripto para borsası olması,BitTrex Kripto para borsasının özellikleri arasında yer alır.

2)Ticari şirketlere ödeme sistemi sunan bir Kripto para borsası olması,BitTrex Kripto para borsasının özellikleri arasında yer alır.

3)Döviz işlemlerinin gerçekleştirilmesine olanak sağlayan bir Kripto para borsası olması,BitTrex Kripto para borsasının özellikleri arasında yer alır.

4)Kolay bir şekilde kullanılan ara yüze sahip olan bir Kripto para borsası olması,BitTrex Kripto para borsasının özellikleri arasında yer alır.

5)Gece moduna sahip olan bir Kripto para borsası olması,BitTrex Kripto para borsasının özellikleri arasında yer alır.

6)Gündüz moduna sahip olan bir Kripto para borsası olması,BitTrex Kripto para borsasının özellikleri arasında yer alır.

7)Kripto para birimlerinin satın alınmasına olanak sağlayan bir Kripto para borsası olması,BitTrex Kripto para borsasının özellikleri arasında yer alır.

8)Kripto para birimlerinin satılmasına olanak sağlayan bir Kripto para borsası olması,BitTrex Kripto para borsasının özellikleri arasında yer alır.

9)Modern bir Kripto para borsası olması,BitTrex Kripto para borsasının özellikleri arasında yer alır.

10)Güvenilir bir Kripto para borsası olması,BitTrex Kripto para borsasının özellikleri arasında yer alır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × 5 =