Ekrem Coşkun Döner Bayilik Kazandırır Mı?

2 dk okuma süresi

Ekrem Coşkun döner bayilik kazandırır mı? Sorusuna cevap bulmadan önce bayilik ile ilgili maliyetin  nasıl ve ne kadar olacağı hususlarına değinmekte fayda olacaktır.

Ekrem Coşkun Bayilik Maliyeti Nedir, Ne Kadardır? 

Başta söylemekte fayda olacaktır ki maliyetinin tam olarak ne kadar olduğunu bilmek ya da kestirmek mümkün değildir. Her girişimci açısından değişik maliyetler ile piyasada faaliyet gösteren Ekrem Coşkun Döner, dükkânın açılacağı yer ile dükkânın büyüklüğüne göre kriterler maliyeti belirler. İsim hakkı bedeli öğrenmek amacıyla telefon numaralarından Ekrem Coşkun Döner bayilik firmasını aramakta fayda olacaktır.

 

Ekrem Coşkun Bayiliğinin Alınması 

Bayiliğin alınması amacıyla öncelikli olarak yetkililere ulaştıktan sonra böyle bir fikir olduğunu beyan etmek gerekir. İsim hakkı ücretinde ve diğer konularda mutabakata vardıktan sonra girişimciden iş planı talep edilecek ve bu işin kurulması gerektiği ile ilgili ve iş ile alakalı düşünce tam olarak ne ise öğrenilmesi adına iş planına erişmeleri gerekir.

Daha sonrasında ise yetkili kişiler, dükkanı açmak istedikleri yeri ve iş fikrini inceler. İnceleme neticesinde iş fikri başarılı ve uygun görülürse eğer onay alınacaktır.

Ekrem Coşkun Döner Kazandırır Mı?

Girişimcilik ruhunu ortaya koyup para kazanmak isteyen kişilerin, özellikle de Ekrem Coşkun Döner bayilik şubesinin açılması ile ilgili çeşitli girişimlerde bulunmaları sıklıkla karşılaşılan bir durumdur.

Ekrem Coşkun bayiliğinin kazandırıp kazandırmaması durumu ise genel itibari ile makalenin başında da anlatıldığı gibi şubenin açılacağı yerin konumu, kalabalık bir yerde olup olmaması, halkın gelir seviyesinin yüksek olup olmaması gibi kriterlere göre değişiklik gösterecektir. Ancak kalabalık caddelerde ya da sokaklarda Ekrem Coşkun Döner şubesinin açılması girişimciye hem günlük hem haftalık hem de aylık bazda düşünüldüğünde kayda değer oranda ciddi kazandıracaktır.

  • İlk 6 ay içerisinde günlük cironun 4 bin TL olarak hedeflenmesi planlanır,
  • Daha sonraki 6 aylık dönem içerisinde ise günlük cironun en az 7 bin TL olacağı tahmin edilmiştir,
  • 1 yıl sonra ise her ay en az 10 bin TL satış hedeflenir ve düzenli bir şekilde  işletmeler, bu cironun üzerini çok rahat bir şekilde görebilir.
  • Firma, aynı zaman çeşitli reklam kampanyaları yaparak da günlük, haftalık, aylık ya da yıllık cirosunu çok daha fazla artırabilir.

 

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x