Günümüzde Rağbet Görecek İş Fikirleri Nelerdir ?

  0
  11

  En Karlı Ek Gelir Fikirleri Nelerdir ?

  Hayatımızın bu döneminde herkes kendi işinin sahibi olmak istiyor, fakat hangi sektörde ilerlemek daha güvenli, gelişimi daha kolay doğru tercihleri veremeyenler mevcut. Peki hangi sektörler günümüzde güzel kazançlar sağlamamızı sağlar?

  • E-Ticaret:

  E-Ticaret birçok sektöre ev sahipliği yapabiliyor. Web sayfaları ve paylaşım platformları üzerinden neyi satmak istediğinize dair açtığınız sayfalar ile gelir elde etmeniz mümkün. Sektöre atılmak için öncelikle dönemimizde neyin talepte olduğunu bilmelisiniz. Kuracağınız sayfa ve sayfanızın reklamları sayesinde önce ufak bir yatırımla işe başlayıp sonrasında ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

  • Kahvaltı Salonu:

  Tabi ki bu sektör bazı illerimizde mevcut ama çok yaygın bir kavram değil. Yapacağınız tek şey şirin bir kafe tarzında yer açıp, taze ve gündelik kahvaltı seçenekleri sunmanız. Paket şeklinde çalışmanız özelikle çalışan personeller için tercih sebebi olur. Küçük kaplarda peynir, reçel, bal, yumurta, zeytin, tereyağı, domates, salatalık gibi doğal ve tazeliğe önem vererek çalıştığınızda ve bu seçenekleri bol tutup müşterilerinizin isteklerine uygun şekilde hazırlayıp güzel bir sunumla başarılı bir sektöre girebilirsiniz.

  • Eğlence Sektörü:

  Günümüz yaşam tarzında iyi bir yatırımdır. Halkın yoğun kullandığı AVM ve park alanları gibi alanlarda bir eğlence merkezi açarsanız ve özellikle gençlere ve çocuklara hitap edebilirseniz. Bu sektörde yatırımınızın kolay şekilde gelir olarak size dönmesine olanak sağlar.

  • Düğün Salonu:

  Düğün salonları yüksek yatırım isteyen bir sektördür, yüksek yatırım istese de yatırımınızı çok kısa sürede yüksek gelirlere çıkartabilmenizi sağlar. Kaliteli ve organizasyonu iyi olan düğün salonlarının fiyatları gecelik 20-50 bin tl aralıklarında olduğundan güzel gelirler sağlamanız kolaydır.

  • Halı Saha:

  Halı sahalar taleplere baktığımız ve biraz incelediğimizde neredeyse hiç boş kalmayan yüksek bir gideri olmayan ama günlük çok güzel getirileri olan bir iş fikridir. Yerleşimden çok uzak olmayan halı sahalarda hem sahayı kiralamaktan hem de kafeterya bölümünün işletmesinden yüksek oranlarda meblağlar kazanmanız mümkündür. Dönem dönem halı sahada turnuvalar düzenleyerek hem müşteri çekmeniz kolaylaşır hem de daha fazla reklam yapmış olursunuz.

  • Ajans:

  Ajans denildiğinde herkes mankenlik, oyuncular falan aklına ilk bunları getirir. Ajans ve katalog oluşturma olarak değerlendireceğimiz bu konu güzel bir sektördür. Örnek vermek gerekirse belli bir alan, kaliteli bir fotoğraf makinesi, yüksek çözünürlüklerde zorlanmadan çalışacak bilgisayarlar almak, ve sahne kurmanız bu sektör için yeterlidir. Katalog Çekimine getirilen ürünün farklı açılardan birkaç resmini çekip, grafikerler aracılığıyla resimde ufak oynamalar yaparak güzel bir görüntü elde edip bunu katalog halinde anlaştığınız firmanıza sunmaktan ibarettir. Güzel gelirler söz konusu olan bu meslek günümüzde ön plandadır.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  sixteen + eleven =