Hakkımızda

# Bilindiği gibi internet artık hayatlarımızın içerisinde çok fazla yer alıyor ve 7’den 70′ e herkes bir şekilde internet ile temas halinde.Bu durum da internete erişen kişi sayısını her geçen gün biraz daha arttırmakta.Bundan dolayıdır ki artık tüm firmalar,kurumlar klasik medyanın yanı sıra internet mecrasında da aktif olmaya çalışmaktadır.Çünkü internet erişimi daha kolay ve klasik medyaya göre daha ucuzdur.

Gerçek hayatta ticaret yaparken belirli sayıda insana ulaşabilirken sanal alemde yani internette yapılan işlerde milyonlara ulaşılabiliyor.Bu doğrultu da artık internetten yapılan meslekler ortaya çıkmakta.Birçok insan artık geçimini internet üzerinden kazanmakta veya maaşına ek olarak internetten bir gelir elde etmekte.

Birçok kişi internetten para kazanabilmenin yollarını arıyor ama nereden başlayacağını,ne yapacağını bilmiyor.Bizlerde bu doğrultuda insanlara fikir verebilmek amacıyla 2020 yılında parakazanmak.net‘i kurduk.

Sitemizde internet üzerinden nasıl para kazabileceğinize dair fikirler veren makaleler yayınlanacaktır.Aynı zamanda borsa,ekonomi,finans üzerine yazılarımız olacaktır.Kafanıza takılan hertürlü soruyu bize iletişim kısmından iletebilirsiniz.