İnternetten Para Kazanma ile İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

  0
  43

  Günümüzde ek bir gelire sahip olarak aile bütçesine katkıda bulunmak artık zorunlu ihtiyaç haline geldi. Eğer sizde aile bütçenize katkıda bulunarak ek iş yoluyla ek gelir elde etmek istiyorsanız; vakit kaybettiren değil, gerçek anlamda size para kazandıracak yolları seçmelisiniz. Bu yazımda internetten para kazanma hakkında yanlış bilinen, vakit kaybı, zamanınızı ve en önemlisi elinizdeki birikimden de edecek yollardan 3 yılın tecrübesiyle bahsedeceğim. İnternetten para kazandıracak yöntemleri bir sonraki yazımda detaylıca ele alacağım. Mail listesine kayıt olarak bundan sonraki yazıların otomatik mailinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

  İnternetten ek iş elde ederek para kazanma düşüncesiyle 3 sene önce sizler gibi araştırmaya başladım. Şu an doğru yöntemleri bulduğuma inanıyorum çünkü kazanıyorum. Bu duruma gelene kadar hiç kazanamadığım olmadı mı? Yıldığım, internetten para kazanma palavra mı yoksa diye düşündüğüm zamanlar olmadı mı? Elbette. Fakat belki uyguladığın yöntemler yanlış dedim ve hakkikaten öyleydi. Bundan önceki yazılarımı okuduysanız, banka hesabınızda yaptığınız işin karşılığını görmek gerçekten olağanüstü bir durumdur ilk başladığım zamanlar 🙂 Sonradan sıradan olsa da ilk kazancın coşkusu bir başka 🙂 Mutlaka tavsiye ederim. Evet doğru yöntem ve çalışma ile internetten para kazanarak kendime internetten ek iş ek gelir sağlamıştım. Düşünün kazanmak için hakkıyla çalışıyorsunuz, sonra meyvelerini yiyorsunuz. Hemde sisteminizi kurarsanız; mesela bir blog yada web sitesi kurar kuralına göre ona bakarsanız emin olun blogunuzda size internetten para kazandıracaktır. Blog sadece bir yöntem ama en etkili yöntemlerden biridir diyebilirim. Site nasıl kurulur? Kendi siteni kur, para kazan konulu makaleyi mutlaka okumanızı tavsiye ederim. İnternetten para kazandıran yöntemleri bundan sonraki yazılarımda paylaşacağım.

   

  Anket doldur para kazan : Belkide en çok internetten para kazanma konusunda lanse edilen ve en kolay yolu diye tabir edilen yöntemdir. Fakat Türkiye şartlarında anket doldurarak para kazanmak, pek mümkün değildir. Ayda 10-15 TL kazanç diyorsanız o kadar saat uğraşmanıza rağmen, anketle uğraşırsınız, fakat asla tavsiye ettiğim bir ek iş yöntemi değildir. Nedenini başımdan geçen gerçek bir olaydan yola çıkarak yazdığım anket doldur para kazan gerçek mi? konulu makalede bulabilirsiniz.
  Mail oku kazan : Kayıt olurken malinize gelecek maillleri okuyarak para kazanma yöntemi. Tavsiye etmediğim yöntemdir, çünkü verdiğiniz emek ve zaman kaybı.
  Reklam tıkla kazan : Yine sonucu ve getirisi muamma yöntemlerden biri, ne çıkarsa bahtınıza. Ya hiç reklam çıkmazsa karşınıza!
  PTC vb. yollar: Bu yollarda getirisi çok çok az yöntemlerdir. Emeğinize ve zamanınıza yazık etmeyin.

  Bu yöntemlere benzer pek çok zaman kaybı yöntemler var, fakat en çok karşılaşılan ve yakınılanlar bunlar. Tavsiyem böyle yöntemlerle zamanınızı, emeğinizi belki de kendi paranızı riske atmayın. İnternetten para kazanan kişilerin ortak düşüncesi budur desem sanırım yanlış söylemiş olmam. 3 yıldır gezdiğim forum,blog,sitelerde bu sonuca vardım ve beni de haklı çıkardı bu durum.

  İnternetten para kazanmak, ek iş elde etmek adına benim uyguladığım, para kazanarak emeğimin karşılığını aldığım yöntem: Satış ortaklığı (affiliate marketing) yöntemidir. Bu yöntem dünya genelinde pekçok kişinin para kazandığı, hatta tam zamanlı iş olarak yaptığı yöntemdir. Bu konu hakkında ve kazanç getirecek yöntemleri sonraki yazılarımda yazacağım. Affiliate marketing (satış ortaklığı) nedir ? konulu makaleden bilgi alabilirsiniz. Bu yazıyı beğendiyseniz sizin gibi para kazanmak isteyenlere yardımcı olması açısından bu yazıyı paylaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  20 + 2 =