Youtube’dan Para Kazanma Yöntemi

0
38

Bu yazımızda en popüler video paylaşım sitesi youtube ile para kazanma yollarını paylaşacağız. Youtube’den video izliyor ve bu izlemelerinizden size para kazandıracak yöntemleri uygulamıyorsanız emin olun çok şey kaçırıyorsunuz  Hem video izleyerek hem de yükleyerek youtube ile nasıl para kazanacağınızı merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre. Hem de ödemeyi yapan dünyanın bir numaralı arama motoru Google! Yani ödeme yapan çok sağlam bir firma aklınız takılmasın . Dünya genelinde pek çok insan bu yöntemle para kazanıyor.

İnternetten para kazanma ve ek iş üzerine araştırmalar yapıyorum. Malum hepimizin durumu; bir yığın ihtiyaçtan dolayı bir ek gelire ek işe ihtiyaç duyuyoruz. Her geçen gün ihtiyaç ve masraflar artmakta bu da insanı başka arayışlara itmekte. Benim favorim online iş ile internetten para kazanmak.İnternetten gerçek anlamda para kazandıran yöntemlerle para kazanıyorum desem yalan söylemiş olmam. İnternetten para kazandırmayan, emek hırsızı yöntemleri ve kazanç ekranlarını internetten para kazanma hakkında doğru bilinen yanlış yöntemler yazısında paylaştım. 3 senenin verdiği birikim ve tecrübenin sonucunda ortaya çıkan yöntemlerdir. Şimdilerde ise, popüler ve bir o kadar da fazla emek istemeyen fakat gerçek anlamda para kazandıran youtube ile para kazanma yöntemlerini paylaşacağım. Ben; ekgelir-ekis.com sitemde kazanç sağladığım, deneyip para kazandıran yöntemleri paylaşmaya her zaman özen gösteriyorum. Buna emin olabilirsiniz. Bu yöntemle emin olun internetten para kazanarak, ek iş anlamında size bir ek gelir imkanına sahip olacaksınız.

Eğer siz de para kazanmak istiyor ve ek iş, online iş anlamda arayışlarınız varsa youtube ile para kazanma yöntemlerini uygulamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Uygularsanız emin olun internetten ek iş sağlar ve para kazanırsınız. Ödeme konusunda sakın kafanız takılmasın ödemeyi yapan Google. Bilenler bilir Youtube‘yi Google satın aldı ve çok önemli bir konuma geldi youtube.Google; youtube ile bizlere iş ortaklığı sunarak, internetten para kazanma, ek iş imkanı sağlamakta.

Google; dünyanın bir numaralı arama motoru bilmeyen yok. Google, gelirlerinin %90-95’lik kısmını reklamlardan elde etmekte. Google bize internetten para kazanma, ek iş imkanı sağlıyor. Şöyle ki: Google’nin reklam servisleri; adwords ve adsense. Adwords’ u reklam verenler kullanır. Adsense’yi ise reklamları çeşitli değerlerinde mesela web sitesi olanlar sitelerinde, videosu olanlar videolarında yayınlayarak reklamlardan para kazanırlar. Bizi burada ilgilendiren; izleyeceğimiz videolarda ve yükleyeceğimiz videolardan para kazanmak. Youtube ile para kazanma adımları şunlardır:

Youtube’da hesabımız yok ise youtube.com adresine giriş yaptıktan sonra ”Hesap Oluşturun” sekmesinden hesap açmalıyız.
Hesap açtıktan sonra bir youtube kanalı oluşturmalıyız.
Youtube ile videolarla para kazanmak için Google Adsense’den gmail ile hesap açılması gereklidir.
Kanalımızın para kazanmaya açtıktan sonra Adsense hesabımız ile ilişkilendirmeliyiz.
Kanalımızın avatar,arka plan,açıklama,görsel vb. düzenlemeliyiz. Profesyonellik açısından.
Kanalımıza para kazandıracak videolar yüklemeliyiz ve para kazanmaya aktif etmeliyiz.
Videolarımızın izlenmesini arttıracak çalışmayı yapmalıyız bu şekilde kazandığınız para katlanacaktır.
Kanal sayımızı arttırmalı ve daha izlenme odaklı videolar yüklemeye odaklanmalıyız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

three − 1 =